fbpx

kontakt@pozatrasa.pl
+48 22 350 73 46

Incentive Podróże

Incentive podróże, firmowe wycieczki i wyjazdy integracyjne. Przygody, które przeżywamy podczas wypraw z Poza Trasą, poszerzają nasze horyzonty, zwiększają kreatywność, motywują do dalszych działań. Chcemy dzielić się tymi doznaniami z innymi, dlatego przygotowaliśmy dla Was ofertę niepowtarzalnych firmowych podróży Incentive. Integracja w takich warunkach to atrakcyjne narzędzie wzmacniania lojalności pracowników i budowania relacji z najlepszymi klientami. Pracownicy i Klienci są fundamentem istnienia każdej firmy. Podczas niepowtarzalnego wyjazdu firmowego pracownicy będą mieli możliwość zintegrowania się, koncentracji na dążeniu do sukcesu i uzyskaniu nowych umiejętności, które znacząco podniosą jakość ich pracy. Z kolei Twoi Klienci wrócą z podróży przekonani o najwyższej jakości Twojej firmy, co umocni Wasze wspólne relacje biznesowe.

Z zapałem szukamy nowych inspirujących miejsc, których odkrywanie zawsze jest wyjątkowym doświadczeniem. Podróże to nasza codzienność, dlatego wiemy jakie destynacje zaproponować naszym Klientom. Wśród wielu kierunków naszych wypraw  znajdziecie zarówno popularne miejsce jak Wietnam, Nepal, Iran, Madera oraz te wyjątkowe jak Birma, Bhutan, Angola, Suazi, Mozambik, Madagaskar, Andamany, Fidżi czy Wyspy Salomona. O naszych podróżach czytać możecie na Facebook Poza Trasą Adventure.

Na miejscu podróżujemy, jesteśmy w ruchu, poznajemy odległy świat. Każdy dzień to nowa przygoda. Dlatego oprócz ręcznika plażowego i olejku z filtrem zabieramy wygodne buty. Po dniu pełnym wrażeń odpoczywamy w wyjątkowych miejscach. Starannie dobieramy hotele wysokiej klasy lub niepowtarzalne hotele butikowe. W czasie Podróży Incentive zapewniamy dużą dawkę pozytywnych emocji. Każda firmowa podróż incentive czy konferencja będzie niezapomnianą przygodą i skutecznie motywować będzie do dalszych działań. Wszystko to możecie przeżyć podczas Incentive Podróże z Poza Trasą!

Każdy z wyjazdów przygotowujemy indywidualnie, analizujemy potrzeby, testujemy rozwiązania, dopracowujemy szczegóły. Zapewniamy komfort i bezpieczeństwo. Potrzebujecie więcej informacji? Czekamy na telefony i e-maile! Odpowiemy na wszystkie nurtujące Was pytania i zaproponujemy ofertę dopasowaną do Waszych indywidualnych potrzeb.

+48 22 350 73 46
incentive@pozatrasa.pl

Wybierzcie KIERUNEK!

Azja to miejsce niezwykłe, wprost wymarzone na dalekie i egzotyczne podróże incentive. Wyprawy po tym kontynencie to niezapomniane krajobrazy i zabytki, spotkanie z różnorodnością kultur, tradycji i zwyczajów i w końcu doskonała kuchnia. Azja to ośnieżone szczyty Himalajów w Nepalu i Bhutanie, rajskie plaże Andamanów, bajeczne wysepki Indonezji i Wietnamu, niezwykła przyroda i zabytki Kambodży i Birmy, unikalna kultura Japonii, tajemniczy Bliski Wschód. I jeszcze najważniejsze - cudowni ludzie, których spotykamy na swojej drodze. Gościnni, przyjaźni i otwarcia, ciekawi również naszych historii.

Azja to zróżnicowany kontynent, na którym każdy znajdzie coś dla siebie. Możliwości spędzenia czasu jest tam tak wiele, że szkoda byłoby tego nie wykorzystać. Dlatego w ofercie firmowych Podróży Incentive z Poza Trasą znalazły się zarówno wyjazdy, w których nastawiamy się na zwiedzanie, wyprawy trekkingowe czy motocyklowe, jak i pobyty typowo wypoczynkowe oraz wyjazdy duchowe oferujące regenerację, powrót do równowagi i wyciszenie.

Ameryka Południowa jest kierunkiem wypraw coraz chętniej wybieranym przez Klientów na wyjazdy integracyjne i Podróże Incentive. Tym, co jest tu niewątpliwie najpiękniejsze to natura. To właśnie tutaj znajdują się „płuca ziemi” czyli Amazonia, Jezioro Titicaca – najwyżej położone jezioro świata, Andy – najdłuższy łańcuch górski, Atacama – najsuchsza pustynia świata oraz gigantyczny wodospady Iguazu. Ten pełen różnorodności kontynent oferuje wiele miejsc wartych zobaczenia. Zabierzemy Was w podróż do Brazylii, Boliwii i Chile. W Amazonii staniemy oko w oko z aligatorami, spotkamy zamieszkujących ją Indian i wybierzemy się w rejs po największej rzece globu. Po przygodach w dżungli wypoczywać będziemy na plażach Brazylii. Wyobraźcie sobie ten miękki piasek, lazurowy ocean i kołyszące się palmy. W Ekwadorze wędrować będziemy przez Andy, odkrywając ukryte w nich wulkany. W Peru obejrzymy pozostałości państwa Inków, ale również odwiedzimy współczesnych Indian mieszkających na pływających wyspach na Jeziorze Titicaca. Zabierzemy Was także w miejsca zupełnie wyjątkowe jak Gujana i Surinam, gdzie przeprawiać będziemy się przez rzeki i dziewicze lasy deszczowe. Na Wyspach Galapagos spotkamy żółwie, uchatki i legwany morskie, a na Wyspie Wielkanocnej obejrzymy tajemnicze kamienne posągi. Ameryka Południowa to także niezwykle ciekawa różnorodność kulturowa łącząca wpływy indiańskie, afrykańskie i europejskie. To niesamowicie barwne karnawały, zamiłowanie do tańca i oczywiście temperament!

Afryka to niezmiennie doskonały kierunek na zorganizowanie firmowego wyjazdu integracyjnego i podróży incentive. Tajemniczy ląd, istny raj dla poszukiwaczy dzikiej przyrody i miejsc skrytych przed masową turystyką. Choć nie sposób wymienić wszystkich atrakcji tego kontynentu, wiele z nich znajdziecie wśród naszych propozycji wyjazdów incentive. Afrykańskie wodospady i jeziora, wulkany i doliny to widoki zapierające dech w piersiach, obfitujące w niezwykłą przyrodę. Odkryjemy je podczas podróży po Kenii, Tanzanii, Ugandzie, czy Zambii. Spotkanie z Wielką Piątką Afryki czy lemurami na unikatowym Madagaskarze to zdecydowanie wyjątkowe przeżycia, ale najważniejsze są dla nas spotkania z ludźmi. Odwiedzimy ich w miasteczkach i wioskach, spędzimy wspólnie niezapomniane chwile, uczestnicząc - choć przez moment - w ich codziennym życiu.

Dla tych, którzy potrzebują relaksu, przygotowaliśmy również bogatą ofertę wypoczynkowych wyjazdów incentive. Zapraszamy na najpiękniejsze wyspy Afryki - Zanzibar, Reunion, Mauritius, wyspy w archipelagu Bijagós w Gwinei Bissau oraz Wyspy Św. Tomasza i Książęcą. Czekają tam na Was cudowne plaże, rajskie krajobrazy, krystalicznie czysta woda, rafy koralowe, bogata oferta nurkowania oraz wędkowania oceanicznego i śródlądowego.

Wyspy Oceanii to kwintesencja egzotyki. Doskonałe miejsce na egzotyczną firmową podróż premium. Położone na drugim końcu świata, oddziałują na naszą wyobraźnię już samą swą niedostępnością. Podczas podróży incentive po wyspach Pacyfiku odwiedzimy nieodkryte jeszcze przez masową turystykę zakątki, które słyną z piaszczystych plaż, egzotycznej kultury oraz znakomitej kuchni. Spacerując zdającymi się nigdy nie kończyć białymi plażami wysp Fidżi i Papua Nowej Gwinei zobaczymy w oddali spowite mgłą wulkany. Zanurzając się w lazurowym oceanie, poznamy bogactwo rafy koralowej wybrzeży Kiribati i Tuvali. Podczas wyprawy w głąb lądu odkryjemy górskie jeziora, endemiczne gatunki zwierząt i roślin. Wyprawa na Wyspy Salomona będzie okazją do ujrzenia świata niezmienionego przez współczesną cywilizację. Miejsca te są rzadko odwiedzane przez turystów, więc sama nasza obecność będzie nie lada atrakcją dla rdzennych mieszkańców archipelagu. Będą nam oni towarzyszyć niemal na każdym kroku. Poznamy ich unikalne, codzienne życie, kulturę i zwyczaje. Na własnej skórze przekonamy się, jak to jest żyć w niewielkiej społeczności zarządzanej przez wodza. Spróbujemy też odkryć ich sekretny sposób na życie pełne luzu i uśmiech nieznikający z twarzy.

MaCIE pytania o podróż??