fbpx

kontakt@pozatrasa.pl
+48 22 350 73 46

Incentive Podróże

Incentive podróże, firmowe wycieczki i wyjazdy integracyjne. Przygody, które przeżywamy podczas wypraw z Poza Trasą Adventure, zwiększają kreatywność, a poszerzając horyzonty, motywują do dalszych działań. Chcemy dzielić się tymi doznaniami z innymi, dlatego przygotowaliśmy ofertę niepowtarzalnych firmowych Podróży Incentive.

Integracja w takich warunkach to atrakcyjne narzędzie wzmacniania lojalności pracowników oraz budowania relacji z najlepszymi klientami. Pracownicy i klienci są fundamentem istnienia każdej firmy. Podczas odpowiednio przygotowanego wyjazdu firmowego pracownicy będą mieli możliwość zintegrowania się, koncentracji na dążeniu do sukcesu i uzyskaniu nowych umiejętności, które znacząco podniosą jakość ich pracy w kolejnych miesiącach. Z kolei klienci specjalni, wrócą z podróży przekonani o tym, iż są odpowiednio doceniani. Umocni to wspólne relacje biznesowe oraz świadczyć będzie także o najwyższej jakości firmy. 

Z zapałem szukamy nowych inspirujących miejsc, których odkrywanie zawsze jest wyjątkowym doświadczeniem. Podróże to nasza codzienność, dlatego wiemy jakie destynacje zaproponować naszym Klientom. Wśród wielu kierunków naszych wypraw  znajdują się zarówno popularne destynacje jak Indonezja, Malezja, Nepal, Iran, Pakistan, Sri Lanka, Indie, Kambodża, Filipiny, Wietnam, Malawi, Tanzania, Uganda oraz te wyjątkowe jak Bangladesz, Mozambik, Birma, Bhutan, Madagaskar, Andamany, Fidżi czy Papua Nowa Gwinea.

Na miejscu podróżujemy, jesteśmy w ruchu, poznajemy odległy świat. Każdy dzień to kolejna nowa przygoda. Dlatego oprócz ręcznika plażowego i olejku z filtrem zabieramy wygodne buty. Po dniu pełnym wrażeń odpoczywamy w wyjątkowych miejscach. Starannie dobieramy hotele wysokiej klasy lub niepowtarzalne hotele butikowe. W czasie Podróży Incentive zapewniamy dużą dawkę pozytywnych emocji. Każda firmowa podróż incentive czy konferencja będzie niezapomnianą przygodą i skutecznie motywować będzie do dalszych działań.

Każdy z wyjazdów przygotowujemy indywidualnie, analizujemy potrzeby, testujemy rozwiązania, dopracowujemy szczegóły. Zapewniamy komfort i bezpieczeństwo. O naszych podróżach czytać można na Poza Trasą Adventure. Więcej informacji? - Prosimy o kontakt telefoniczny +48 22 350 73 46 lub incentive@pozatrasa.pl. Odpowiemy na pytania, udzielimy informacji i zaproponujemy ofertę dopasowaną do indywidualnych potrzeb Klienta.

KIERUNKI PodróżY Incentive

Azja to miejsce niezwykłe, wprost wymarzone na dalekie i egzotyczne podróże incentive. Wyprawy po tym kontynencie to niezapomniane krajobrazy i zabytki, spotkanie z różnorodnością kultur, tradycji i zwyczajów i w końcu doskonała kuchnia. Azja to ośnieżone szczyty Himalajów w Nepalu i Bhutanie, rajskie plaże na Andamanach, bajeczne wysepki Filipin, Indonezji i Wietnamu, niezwykła przyroda i zabytki Iranu, Pakistanu, Kambodży i Birmy, unikalna kultura Japonii, tajemniczy Bliski Wschód. I jeszcze najważniejsze - cudowni ludzie, których spotykamy na swojej drodze. Gościnni, przyjaźni i otwarcia, ciekawi również naszych historii.

Azja to zróżnicowany kontynent, na którym każdy znajdzie coś dla siebie. Możliwości spędzenia czasu jest tu tak wiele, że szkoda byłoby tego nie wykorzystać. Dlatego w ofercie Podróże Incentive z Poza Trasą znalazły się zarówno wyjazdy, w których nastawiamy się na zwiedzanie, wyprawy trekkingowe czy motocyklowe, jak i pobyty typowo wypoczynkowe oraz wyjazdy duchowe oferujące regenerację, powrót do równowagi i wyciszenie.

Ameryka Południowa jest kierunkiem popularnym i coraz chętniej wybieranym na wyjazdy integracyjne oraz Podróże Incentive. Tym, co w Ameryce Południowej jest niewątpliwie najpiękniejsze to natura. To właśnie tutaj znajdują się „płuca ziemi” czyli Amazonia, Jezioro Titicaca – najwyżej położone jezioro świata, Andy – najdłuższy łańcuch górski, Atacama – najsuchsza pustynia świata oraz gigantyczny wodospady Iguazu. Ten pełen różnorodności kontynent oferuje wiele miejsc wartych zobaczenia. Proponujemy podróże między innymi do Kolumbii, Ekwadoru, Brazylii, Peru, Boliwii i Chile z wypoczynkiem na najpiękniejszych plażach Ameryki Południowej z miękkim piaskiem, lazurowym oceanem i kołyszącymi się palmami.  W Peru obejrzymy pozostałości państwa Inków, ale również odwiedzimy współczesnych Indian mieszkających na pływających wyspach na Jeziorze Titicaca. W Ekwadorze wędrować będziemy przez Andy, odkrywając ukryte w nich wulkany. Polecamy także Wyspy Galapagos oraz Wyspy Wielkanocne z tajemniczymi kamiennymi posągami. Ameryka Południowa to także niezwykle ciekawa różnorodność kulturowa łącząca wpływy indiańskie, afrykańskie i europejskie. To niesamowicie barwne karnawały, zamiłowanie do tańca i oczywiście temperament!

Afryka to niezmiennie doskonały kierunek na zorganizowanie firmowego wyjazdu integracyjnego i podróży incentive. Tajemniczy ląd, istny raj dla poszukiwaczy dzikiej przyrody i miejsc skrytych przed masową turystyką. Choć nie sposób wymienić wszystkich atrakcji tego kontynentu, wiele z nich znajdziecie wśród naszych propozycji wyjazdów incentive. Afrykańskie wodospady i jeziora, wulkany i doliny to widoki zapierające dech w piersiach, obfitujące w niezwykłą przyrodę. Odkryjemy je podczas podróży do Kenii, Tanzanii, Ugandy, Malawi oraz Algierii. Spotkanie z Wielką Piątką Afryki czy lemurami na unikatowym Madagaskarze to zdecydowanie wyjątkowe przeżycia, ale najważniejsze są dla nas spotkania z ludźmi. Odwiedzimy ich w miasteczkach i wioskach, spędzimy wspólnie niezapomniane chwile, uczestnicząc - choć przez moment - w ich codziennym życiu.

Dla tych, którzy potrzebują relaksu, przygotowaliśmy również bogatą ofertę wypoczynkowych wyjazdów incentive. Zapraszamy na najpiękniejsze wyspy Afryki - Zanzibar, Reunion, Mauritius, wyspy w archipelagu Bijagós w Gwinei Bissau oraz Wyspy Świętego Tomasza i Książęcą oraz plaże Mozambiku. Czekają tam cudowne plaże, rajskie krajobrazy, krystalicznie czysta woda, rafy koralowe - możliwość nurkowania oraz wędkowania oceanicznego i śródlądowego.

Wyspy Oceanii to kwintesencja egzotyki. Doskonałe miejsce na egzotyczną firmową podróż premium. Położone na drugim końcu świata, oddziałują na naszą wyobraźnię już samą swą niedostępnością. Podczas podróży incentive po wyspach Pacyfiku odwiedzimy nieodkryte jeszcze przez masową turystykę zakątki, które słyną z egzotycznych kultur, piaszczystych plaż oraz znakomitej kuchni. Spacerując zdającymi się nigdy nie kończyć białymi plażami wysp Fidżi zobaczymy w oddali spowite mgłą wulkany. Zanurzając się w lazurowym oceanie, poznamy bogactwo rafy koralowej wybrzeży Kiribati i Tuvalu. Podczas wyprawy w głąb lądu odkryjemy górskie jeziora, endemiczne gatunki zwierząt i roślin. Wyprawy do Papua Nowa Gwinea czy Wyspy Salomona będzie okazją do ujrzenia świata niezmienionego przez współczesną cywilizację. Miejsca te są rzadko odwiedzane przez turystów, więc sama nasza obecność będzie nie lada atrakcją dla rdzennych mieszkańców archipelagu. Poznamy ich codzienne życie, kulturę i unikalne zwyczaje. Na własnej skórze przekonamy się, jak to jest żyć w niewielkiej społeczności zarządzanej przez wodza. Spróbujemy też odkryć ich sekretny sposób na życie pełne luzu i uśmiech nieznikający z twarzy.

MaCIE pytania o podróż??