Czym jest Poza Trasą Adventure

Wielu z nas marzy o podróżach do dalekich krain, czując pociąg do intensywnych doznań. Głód do podróżowania to nałóg ale i pasja. Takie też są początki Poza Trasą. Zaczęło się od pasji Łukasza – twórcy Poza Trasą, który odwiedził i poznał większość krajów Afryki i Azji, organizując wyprawy solo i grupowe. Łukasz jest organizatorem, ekspertem i znawcą miejsc, które z Poza Trasą poznasz. Swoją pasją, otwartością zaraża innych, pokazując kawałek świata, który zna.

Poza Trasą to podróże do miejsc nie zawsze oczywistych ale bardziej autentycznych. Staramy się uciec od turystyki masowej, tworząc wyjazdy dla ludzi którzy preferują aktywny wypoczynek. Robimy wszystko aby wyjazd był autentycznym doświadczaniem podróży. Często odwiedzamy tubylców, próbujemy przygotowanych przez nich lokalnych potraw, których nie znajdziemy na kartach żadnej restauracji. Bywa, że śpimy w ich domach. Dzięki temu nie jesteśmy turystami, a podróżnikami, którzy poznają prawdziwe oblicze tych odległych światów i ich mieszkańców. Czasem przecieramy nową trasę, ale nigdy nie zapominamy o bezpieczeństwie.

Programy są tak dobrane aby w trakcie podróży nie było nudno – różnorodność wrażeń, smaków i doznań, to podstawa. Nasze wyjazdy są dla każdego i w każdym wieku, w grupach od 4 do 12 osób. Poza Trasą posiada wszelkie wymagane dokumenty - Organizator turystyki nr.21161, Gwarancja ubezpieczeniowa M514890.

Jeśli chcesz odkryć świat, marzysz o dalekich podróżach, masz w sobie ciekawość ludzi i świata, podróżuj z Poza Trasą. Dajemy Ci wybór podróży do ponad stu państw świata – głównie Afryki, Azji i Ameryki, projektujemy również podróże na życzenie. Nie trzymamy się schematów, ale też nie ma w naszych podróżach miejsca na przypadkowość. Każdą podróż dobrze planujemy, załatwiamy wszelkie formalności z nią związane, zajmujemy się logistyką i zapewniamy opiekę przed i w trakcie podróży. Współpracujemy z osobami fizycznymi i mikro-firmami na całym świecie. Unikamy współpracy z duzymi firmami turystycznymi. Poza Trasą, aktywnie pomaga mieszkańcom odwiedzanych krajów, często korzystając z ich pomocy jako przewodników.

Jeśli natomiast, podróżowanie to dla Ciebie - temat przyszłości a dziś zaczynasz planować swoje wyprawy, również pomożemy. Poza Trasą - GRUPA PODRÓŻNIKÓW to miejsce które ułatwia poznawanie i planowanie wspólnych wypraw. W grupie, dzielimy się doświadczeniem, wiedzą, relacjami, zdjęciami z podróży. Pokazujemy interesujące miejsca w Polsce jak i na końcu świata. Polecamy takie miejsca do odwiedzenia, oraz poszukujemy nowych miejsc. Dzielimy się informacją co i gdzie można zwiedzić. Zachęcamy się do podróżowania, inspirujemy innych. Razem tworzymy serdeczną atmosferę. Traktujemy się z szacunkiem. Urozmaicone dialogi to normalna rzecz, ale w grupie pamiętamy o uprzejmości a każdy inny przejaw podróżniczej aktywności spotyka się z uznaniem. W grupie oprócz postów ze zdjęciami i filmami publikujemy linki i posty z innym, ciekawych podróżniczym materiałem ( filmy, muzyka, książki, imprezy). Niejeden z nas takimi opowieściami został zainspirowany, jest nas w grupie blisko 7.500 osób. Adres grupy - https://www.facebook.com/groups/PozaTrasa/.

Lubisz fotografie podróżniczą? Zachęcamy do odwiedzenia również bloga Poza Trasą. Zawiera on, autorskie zdjęcia, opowieści, wspomnienia z podróży Łukasza – założyciela Poza Trasą Adventure. Blog zgromadził obok grupy kolejne 7.500 czytelników i miłośników fotografii które stanowią jego główną treść. W miejscu tym Łukasz przekazuje jak najwięcej z tego co widział, inspirując innych światem podróży i zachęca do wspólnych wypraw. Adres bloga - https://web.facebook.com/Pozatrasa5

Warto pokazywać różne miejsca na świecie, bo podróż wzbogaca wszystkich ludzi, udoskonala, sprawia, ze jesteśmy bogatsi duchowo. Poza Trasą aktywnie pomaga mieszkańcom odwiedzanych krajów. Często korzystamy z ich pomocy jako lokalnych przewodników i doradców podróży.

Nasze podróże w swoim założeniu mają pozytywnie zaskakiwać i wzbudzać podziw. Jeśli myślisz, że o podróżowaniu wiesz już wszystko – sprawdź nas 🙂 - https://pozatrasa.pl/podroze-poza-trasa/