kontakt@pozatrasa.pl
+48 22 350 73 46

RODO

Zależy nam, byś znajdował/a u nas treści wysokiej jakości zgodne z Twoimi zainteresowaniami. Jednocześnie Twoja prywatność i bezpieczeństwo są dla nas priorytetowe. 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

Dane osobowe - jak je zbieramy?

Twoje dane osobowe zbieramy w momencie, gdy korzystasz z naszej strony www.pozatrasa.pl.

Administrator danych – kto nim jest?

Poza Trasą Advenyture Łukasz Odzimiek, z siedzibą w Częstochowie przy ul. Mieszka Starego 4/2, REGON: 381269280, NIP: 5732393214.

Przetwarzanie Twoich danych – w jakim celu?

Zależy nam na tym, by przetwarzać Twoje dane osobowe w kilku celach:
- by świadczone przez nas usługi były odpowiedzią na to, co Cię interesuje
- by treści ukazujące się w naszej stronie była dopasowana do Twoich zainteresowań
- również by publikowane przez nas reklamy odpowiadały Twoim potrzebom i upodobaniom
- by świadczone przez nas usługi były odpowiedzią na to, co Cię interesuje
- by świadczone przez nas usługi nie były polem do nadużyć i oszustw – bezpieczeństwo Twoich danych jest nas najważniejsze

Możliwość przekazywania Twoich danych – komu?

W większości dane dotyczące ruchu naszych użytkowników gromadzone są przez naszych zaufanych partnerów. Prawo daje nam także możliwość przekazania danych podmiotom, które będą je przetwarzać na nasze zlecenie. Mogą to być na przykład podwykonawcy naszych usług, agencje marketingowe oraz oczywiście organy typu sądy czy policja, które mogą żądać danych na podstawie obowiązującego prawa.

Twoje prawa w stosunku do danych

W każdej chwili masz prawo do wycofania udzielonej zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Poza Trasą Adventure Łukasz Odzimek. Możesz również zażądać dostępu do swoich danych – w dowolnym momencie możesz je usunąć, sprostować, ograniczyć ich przetwarzanie, przenieść czy wnieść skargę do organu nadzorczego.

Podstawy prawne przetwarzania Twoich danych

Przetwarzanie Twoich danych oparte jest na podstawie prawnej na bazie obowiązujących przepisów. Jedną z nich może być konieczność przetwarzania danych do wykonania lub zawarcia umowy, której jesteś stroną. Taką umowę może stanowić regulamin strony www, który odwiedzasz. W przypadku marketingu, w tym profilowania podstawą prawną jest Twoja dobrowolna zgoda. W przypadku pozostałych celów, takich jak analityka ruchu lub zapobieganie nadużyciom, podstawą prawną jest uzasadniony interes administratora danych.

Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Poza Trasą Adventure Łukasz Ozimek jest dobrowolne.