kontakt@pozatrasa.pl
+48 22 350 73 46

TREKKINGI WYPRAWY GÓRSKIE GRUPOWE I INDYWIDUALNE

WYJAZDY TREKKINGOWE W NAJWYŻSZE GÓRY ŚWIATA Z POZA TRASĄ ADVENTURE

Trekkingi wyprawy górskie grupowe i indywidualne to specjalistyczne wyjazdy w najwyższe góry świata z Poza Trasą Adventure. Przygotowaliśmy specjalną ofertę skierowaną do tych wszystkich, którzy preferują trekkingi wysokogórskie, wyprawy typu moto i jeep-safariwyjazdy motocyklowe oraz podróże w niewielkich grupach lub indywidualnie w parach. Korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia oraz szerokich kontaktów z kadrą profesjonalnych liderów i przewodników wysokogórskich w Nepalu, Pakistanie i Tadżykistanie, proponujemy wyjazdy z gotowym programem wyprawy lub na indywidualne zamówienie Klienta. Wśród naszej bogatej oferty wyjazdów znalazły się wyprawy w Himalaje, Karakorum, Hindukusz oraz Pamir. Przygotowane przez nas propozycje trekkingów charakteryzują się różnym stopniem trudności dostosowanym do umiejętności i możliwości każdego zainteresowanego miłośnika górskich wędrówek. Począwszy od wypraw trekkingowych łatwych i dostępnych dla większości przeciętnie przygotowanych kondycyjnie, aż po te wyprawy dedykowane już dla zaawansowanych i doświadczonych zdobywców górskich szczytów. W zależności od indywidualnego wyboru trasy trekkingowej, wyprawy trwać mogą od 3 do 18 dni, do których doliczyć należy czas przelotów międzynarodowych. Na specjalne życzenie Klienta zapewniamy również obecność polskiego pilota, który towarzyszyć będzie grupie przez cały czas trwania wyprawy. Na miejscu zapewniamy specjalistyczną opiekę doświadczonych angielskojęzycznych przewodników wysokogórskich. Wśród naszych ofert znalazły się również loty helikopterem w Nepalu do Mount Everest BC oraz Annapurna BC. Loty takie dają możliwość oglądania piękna Himalajów z niecodziennej perspektywy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą Trekkingi Wyprawy z Poza Trasą Adventure. Aby zamówić wyjazd grupowy lub indywidualny wystarczy skontaktować się z nami na adres poczty e-mail: kontakt@pozatrasa.pl lub biuro@pozatrasa.pl lub za pośrednictwem formularza znajdującego się na dole strony Trekkingi Wyprawy. Służymy pomocą w wyborze trasy, chętnie odpowiemy na Państwa pytania i wspólnie ustalimy wszystkie szczegóły wyprawy. Zapraszamy na Trekkingi Wyprawy z Poza Trasą Adventure!

TREKKINGI GÓRSKIE WYPRAWY - WYBRANE PROPOZYCJE:

Chiny Yunnan
07.10.2024 - 23.10.2024
Chiny Yunnan
21.04.2025 - 07.05.2025
Tadżykistan Wachan
14.06.2025 - 29.06.2025

TREKKINGI WYPRAWY GÓRSKIE

HIMALAJE KARAKORUM - PAKISTAN

WYBRANE PROPOZYCJE WYJAZDÓW

Trekkingi górskie

WYPRAWY GÓRSKIE MOTOCYKLOWE MOTO TOUR ORAZ WYJAZDY TYPU JEEP SAFARI HIMALAJE KARAKORUM HINDUKUSZ - PAKISTAN

WYBRANE PROPOZYCJE WYJAZDÓW

Trekkingi górskie

TREKKINGI WYPRAWY GÓRSKIE HIMALAJE - NEPAL

WYBRANE PROPOZYCJE WYJAZDÓW

NEPAL WYBRANE PROPOZYCJE WYPRAW

NEPAL WYBRANE PROPOZYCJE WYPRAW

NEPAL WYBRANE PROPOZYCJE WYPRAW

NEPAL WYBRANE PROPOZYCJE WYPRAW

NEPAL WYBRANE PROPOZYCJE WYPRAW

Trekkingi górskie

Trekkingi górskie

Pamir trekkingi trekkingi górskie wyprawy
Pamir trekkingi trekkingi górskie wyprawy
Pamir

Pamir to najpotężniejszy na świecie węzeł górski, w którym zbiegają się łańcuchy górskie przekraczające 7000 m n.p.m.: Karakorum i dalej Himalaje, Tien Szan i Hindukusz. Przeważająca część Pamiru leży w Tadżykistanie, pozostała w Kirgistanie, Chinach i Afganistanie. Wyższe rejony Pamiru pokryte są śniegiem przez cały rok a w niżej położonych rejonach panują długie, bardzo mroźne zimy i krótkie chłodne lata. Najwyższym szczytem Pamiru jest leżący w Tadżykistanie Szczyt Ismaila Samaniego, który osiąga wysokość 7495 m n.p.m. Pamir jest krainą tysiąca lodowców, których łączna powierzchnia przekracza osiem tysięcy km². Wśród nich znajduje się Lodowiec Fedczenki mierzący około 70 km. Jest to najdłuższy lodowiec na Ziemi leżący poza strefami polarnymi. Podczas wędrówek przez Pamir niesamowite wrażenie robią turkusowe i zielone jeziora położone na dużych wysokościach. Wśród nich największe jezioro w Tadżykistanie - Jezioro Kara-Kul, które jest oazą ciszy i spokoju. Znad jego brzegów w pogodny dzień widoczny jest jeden z wyższych szczytów Pamiru - Szczyt Lenina (7134 m n.p.m.). Prawdziwą i niezapomnianą atrakcją jest podróż malowniczo położoną Pamir Highway - drugą na świecie najwyżej położoną drogą międzynarodową.

Nepal Trekking Helambu

Wędrówka szlakiem Helambu w Himalajach to jedna z łatwiejszych nepalskich tras trekkingowych. Podczas trekkingu podziwiać można między innymi malownicze górskie pasma Langtang (7227 m n.p.m.), Ganesh Himal (7405 m n.p.m.), Lamjung Himal (6983 m n.p.m.) oraz Dorje Lhakpa (6966 m n.p.m.). Szlak rozpoczyna się w Sundari Jal i prowadzi przez Park Narodowy Shiva Puri oraz wysokogórskie nepalskie osady Tamangów i Szerpów. Podczas trekkingu szlakiem Helambu podziwiać można wspaniałe widoki na góry. Szlak prowadzi przez lasy rododendronowe i bambusowe. W trakcie wędrówki zwiedzić można także buddyjskie klasztory.

Nepal Trekking Helambu trekkingi górskie wyprawy
Nepal Trekking Helambu
Nanga Parbat

Ośmiotysięcznik Nanga Parbat położony jest na zachodnim skraju Himalajów na obszarze Kaszmiru w północno-wschodnim Pakistanie. 50 km na północ od szczytu zbiegają się trzy łańcuchy górskie Azji - Himalaje, Karakorum i Hindukusz. Nanga Parbat jest dziewiątym co do wysokości szczytem świata (8126 m n.p.m.).  Więcej >

TREKKINGI WYPRAWY GÓRSKIE NA ZDJĘCIACH

TREKKINGI WYPRAWY GÓRSKIE - NEPAL MUSTANG

TREKKINGI WYPRAWY GÓRSKIE - NEPAL MUSTANG GÓRSKIE WIOSKI

NEPAL MUSTANG - LO MANTANG

NEPAL MUSTANG MOTO TOUR - WYPRAWA MOTOCYKLOWA

TREKKINGI WYPRAWY GÓRSKIE

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj nasze relacje z podróży i wypraw: Nanga Parbat Base Camp,  Pakistan: podróż autostradą Karakorum i inne ciekawe miejsca,  Dolina Shigar w Pakistanie,  Hunza w Pakistanie