fbpx

kontakt@pozatrasa.pl
+48 22 350 73 46

TREKKINGI

GRUPOWE I INDYWIDUALNE WYPRAWY TREKKINGOWE W NAJWYŻSZE GÓRY ŚWIATA Z POZA TRASĄ ADVENTURE! 

Przygotowaliśmy specjalną ofertę skierowaną do tych, którzy preferują trekkingi wysokogórskie, wyjazdy motocyklowe oraz wyprawy typu moto i jeep-safari w niewielkich grupach lub indywidualnie w parach. Korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia oraz szerokich kontaktów z kadrą profesjonalnych liderów i przewodników wysokogórskich w Nepalu, Pakistanie i Tadżykistanie, proponujemy wyjazdy z gotowym programem lub na indywidualne zamówienie. Wśród naszych ofert znalazły się wyprawy w Himalaje, Karakorum oraz Pamir. Propozycje charakteryzują się różnym stopniem trudności dostosowanym do umiejętności i możliwości zainteresowanych. Począwszy od wypraw łatwych do tych dedykowanych już dla zaawansowanych i doświadczonych zdobywców górskich szczytów. W zależności od wyboru trasy trekkingowej, wyprawy trwać mogą od 3 do 18 dni do których doliczyć należy czas przelotów. Na życzenie Klienta możemy również zapewnić polskiego pilota, który towarzyszyć będzie przez cały czas trwania wyprawy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Aby zamówić wyjazd grupowy lub indywidualny wystarczy skontaktować się z nami za pośrednictwem e-mail: kontakt@pozatrasa.pl

Służymy pomocą w wyborze trasy, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i wspólnie ustalimy wszystkie szczegóły. Zapraszamy!

NADCHODZĄCE TREKKINGI:

PAKISTAN - LISTA TREKKINGÓW

PAKISTAN - TREKKINGI ORAZ JEEP SAFARI

NEPAL - LISTA TREKKINGÓW

 

Trekking w Mustangu (Nepal) - listopad 2019

Pierwszy dzień trekkingu

Drugi dzień trekkingu

Wioska w Nepalu

Lo Mantang

Mustang Moto-Trip 2020