kontakt@pozatrasa.pl
+48 22 350 73 46

TREKKINGI GÓRSKIE WYPRAWY W HIMALAJE KARAKORUM HINDUKUSZ PAMIR

TREKKINGI GÓRSKIE - WYJAZDY GRUPOWE I INDYWIDUALNE

WYPRAWY TREKKINGOWE  W NAJWYŻSZE GÓRY ŚWIATA Z POZA TRASĄ ADVENTURE

Trekkingi górskie grupowe i indywidualne to specjalistyczne wyprawy z Poza Trasą Adventure w najwyższe góry świata. Przygotowaliśmy specjalną ofertę skierowaną do tych, którzy preferują trekkingi wysokogórskie, wyjazdy motocyklowe oraz wyprawy typu moto i jeep-safari w niewielkich grupach lub indywidualnie w parach. Korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia oraz szerokich kontaktów z kadrą profesjonalnych liderów i przewodników wysokogórskich w Nepalu, Pakistanie i Tadżykistanie, proponujemy wyjazdy z gotowym programem lub na indywidualne zamówienie Klienta. Wśród naszych ofert znalazły się wyprawy w Himalaje, Karakorum, Hindukusz oraz Pamir. Propozycje charakteryzują się różnym stopniem trudności dostosowanym do umiejętności i możliwości zainteresowanych. Począwszy od wypraw łatwych do tych dedykowanych już dla zaawansowanych i doświadczonych zdobywców górskich szczytów. W zależności od wyboru trasy trekkingowej, wyprawy trwać mogą od 3 do 18 dni do których doliczyć należy czas przelotów. Na specjalne życzenie Klienta zapewniamy również obecność polskiego pilota, który towarzyszyć będzie przez cały czas trwania wyprawy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Aby zamówić wyjazd grupowy lub indywidualny wystarczy skontaktować się z nami za pośrednictwem e-mail: kontakt@pozatrasa.pl Służymy pomocą w wyborze trasy, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i wspólnie ustalimy wszystkie szczegóły. Zapraszamy!

TREKKINGI GÓRSKIE - WYBRANE PROPOZYCJE WYPRAW:

TREKKINGI GÓRSKIE HIMALAJE KARAKORUM - PAKISTAN

WYBRANE PROPOZYCJE WYPRAW

Trekkingi górskie

WYPRAWY GÓRSKIE MOTOCYKLOWE MOTO TOUR ORAZ WYJAZDY TYPU JEEP SAFARI HIMALAJE KARAKORUM HINDUKUSZ - PAKISTAN

WYBRANE PROPOZYCJE

Trekkingi górskie

TREKKINGI GÓRSKIE HIMALAJE - NEPAL

WYBRANE PROPOZYCJE WYPRAW

Nepal

Nepal

Trekkingi górskie

Trekkingi górskie

Trekkingi górskie

Trekkingi górskie

Trekkingi górskie

TREKKINGI GÓRSKIE - NEPAL MUSTANG 2019

Trekkingi górskie - dzień pierwszy

Trekkingi górskie - dzień drugi

Wioska w Nepalu

Lo Mantang

NEPAL MUSTANG WYPRAWA MOTOCYKLOWA MOTO TRIP 2020

TREKKINGI GÓRSKIE NA ZDJĘCIACH

TREKKINGI GÓRSKIE

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj nasze relacje z podróży i wypraw:

Nanga Parbat Base Camp,  Pakistan: podróż autostradą Karakorum i inne ciekawe miejsca,  Dolina Shigar w Pakistanie,  Hunza w Pakistanie